Sezon na finiszu!

Apteka Ewenement – Iskra Stojadła (14:00 orlik budowlana)

Apteka Ewenement to z pewnością zaskoczenie rundy wiosennej, młoda ekipa, nieznana ekipa, której gry obawiają się rywale. Ich atutem jest szybkość i ogromna radość z gry. Czy uda im się pokonać drużynę ze Stojadeł, która również jest bardzo mocno zaangażowana w Mińską Ligę Mistrzów? Iskra boryka się z kontuzjami co znacznie osłabia ich skład na najbliższą kolejkę. Czy dotrzymają kroku Aptece?

Dzika Ekipa – Wataha (14:55 orlik budowlana)

Dzika Ekipa nie zjawiła się na meczu z poprzedniej kolejki, czy to braki kadrowe a może brak chęci? Można tak spekulować długo, ale pytaniem pozostaje czy zjawią się na najbliższej kolecje? Jak zagrają? Ich przeciwnik chce wygrywać i wiem z za kulis, że zbiorą się na mecz i zawalczą.
Jaki będzie rezultat? Obydwie drużyny mają dzikość w nazwach, kto ją pokaże na boisku?

Zakiczki – Team Józefów (15:50 orlik budowlana)

Zakiczki po przerwie wracają na boisko, po ostatnim meczu na pewno chcą pokazać się z dobrej strony. Pokazać, że mają skład i liczą się w walce o punkty. My to wiemy, jednak piłkarze będą chcieli sami utwierdzić się w tym przekonaniu. Czy im się uda? Przeciwnik trudny, Team Józefów to drużyna, która ma na swoim koncie osiągnięcia. Chociażby są mistrzami Turnieju Mistrzów Futsalu sprzed dwóch lat. Potrafią grać. Jak się zaprezentują w najbliższy weekend?

MiszMasz – DTZ (16:45 orlik budowlana)

MiszMasz na boisku z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Jednak gra na boisku typu orlik ma taką specyfikę, że bez dobrego bramkarza bardzo trudno o zwycięstwo. Ten zespół właśnie ma największy problem z golkiperem. Czy na sobotę będą mieli skład? Ich przeciwnik to drużyna, grająca mądrą spokojną piłkę. Grająca pod mottem: „lepiej dobrze stać niż głupio biegać” – sprawdza się. Jak będzie w najbliższy weekend? Ciekawy mecz na zakończenie sobotnich zmagań.