Kto wytrzyma presję?!

ZDJĘCIA

Walka o mistrzostwo LP będzie trwała pewnie do końca, przed nami dużo emocji i ciekawych pojedynków, tak jak te w minioną sobotę!

Zaczęliśmy od spotkania Team Józefów vs MiszMasz, MiszMasz z problemami kadrowymi, brakuje ludzi, przez co brakuje sił. Team Józefów gra dobrze, wygrywa kolejne spotkania i ma wielki głód by awansować do MLM! Od początku wyraźna przewaga Team Józefów, chłopaki grali nerwowo, ale bramki wpadały, ze strony MiszMasz za dużo miejsca do gry, co się mściło, chociaż właściwie to właśnie oni zaczęli strzelanie. W odpowiedzi do przerwy otrzymali jednak 6 bramek. W drugiej części to MiszMasz stwarzał więcej sytuacji i starał się gonić wynik, ale zaczęli jak było 7 : 2, więc było to zadanie trudne, za trudne, ostatecznie 8 : 5 dla Team Józefów. Dobry mecz Damiana Filipka, strzelca 4 bramek, Damian prowadzi w klasyfikacji króla strzelców.

Mecz Dzika Ekipa vs DTZ, kończy się walkowerem i wynikiem 5 : 0 dla DTZ.

Kolejne spotkanie to mecz Wataha vs Apteka Ewenement, młodzi debiutanci nieźle sobie poczynają w LP, tym razem mierzyli się z ekipą, która, co prawda jest w kryzysie jednak bywa nieobliczalna. Od początku to właśnie Wataha miała przewagę, spokojne rozgrywanie piłki i sporo sytuacji bramkowych, Apteka też nie spuszczała głowy i stwarzała sobie sytuacje. Do przerwy 2 :1 dla Watahy. Po zmianie stron pierwsza strzela Wataha i ma już 2 bramki przewagi jednak radość trwa krótko, mecz zrobił się zacięty i Apteka odpowiedziała. Następne bramki padały to po jednej to po drugiej stronie, na 4 minuty przed końcem Apteka wyrównała, Wataha napierała na bramkę rywali jednak nie wykorzystała świetnej sytuacji w ostatniej minucie i mecz skończył się remisem 5 : 5!

Ostatni pojedynek to Iskra Stojadła vs LZS Sokół, LZS dobrze wszedł w mecz, zdobywając szybko bramkę, Iskra chociaż grała dobrze nie mogła wypracować sobie sytuacji. Po twardej i rwanej pierwszej połowie, mieliśmy 2 : 1 dla Sokoła. W drugiej części, przewaga LZS Sokół była jeszcze bardziej widoczna, z boku wygląda to tak, że chłopaki nie bardzo mają pomysł na grę, ale mimo wszystko zdobywają bramkę za bramką. Iskra próbowała i walczyła do końca, co się chwali, ostatecznie 8 : 4 dla LZS Sokół!!!

Wszystko rozstrzygnie się w ostatnich 3 meczach, kto zdobędzie tytuł, kto awansuje? Jak dalej potoczą się losy drużyn?