Jeszcze wszystko zdarzyć się może

Team Józefów – MiszMasz (14:00 orlik ekonom)

Team Józefów pewnie wygrał mecz z poprzedniej kolejki, drużyna stawia głównie na paru zawodników, którzy są kluczowi w ich składzie. Team Józefów jeśli tylko będzie wygrywał mecze, których zostało już niewiele ma szansę na podium, co na pewno wiedzą piłkarze. Czy im się to uda? MiszMasz w poprzedniej kolejce zaskoczył wszystkich kibiców i chyba samego siebie. Duża pewna wygrana i gradobicie bramek to nie jest ich codzienność. Czy coś się zmieniło? Czy do drużyny powróciło życie?

DTZ – Dzika Ekipa (14:55 orlik ekonom)

Spotkanie dwóch drużyn, o których śmiało po rundzie jesiennej wypowiadałem się jako faworytach i pretendentach do mistrzostwa na wiosnę słabiej. Coś się nie klei, coś jest nie tak. Kontuzje, braki chęci, braki kadrowe nie wiem…. Miejmy nadzieję, że to tylko czasowa niedyspozycja a zawodnicy tych drużyn dalej będą cieszyli się z gry. Pomocnym dla jednej z drużyn okaże się najbliższy mecz. Kto będzie mógł po meczu pokazać znak Viktorii ? Kto wygra ?

Wataha KS – Apteka Ewenement (15:50 orlik ekonom)

Wataha, trudno opisywać drużynę, która ciągle wychodzi zmienionym składem. Pomimo indywidualnych umiejętności piłkarskich brak im zgrania. Co jest powodem ich niedyspozycji.
Piłkarze mają serce do walki, ale muszą zacząć grać wspólnie, zacząć trenować i ćwiczyć grę zespołową. Czy po serii sparingów granych w tygodniu z mistrzami MLM uda im się wygrać? Czy koncepcja treningu z dużo lepszym zespołem odniesie sukces? Bronią ich przeciwnika jest młodość, kondycja, wytrzymałość i niesamowita energia, którą Apteka Ewenement pokazuje na boisku. Czy z tej broni uda się ustrzelić Watahę?

Iskra Stojadła – LZS Sokół (16:45 orlik ekonom)

Zarówno Iskra Stojadła jak LZS Sokół trenują zacięcie w tygodniu. U tych drugich widać zdecydowaną poprawę, w końcu są na pierwszym miejscu w tabeli. Iskrze niestety ciągle czegoś brakuje, wydawać by się mogło, że zespół jest bardzo zdyscyplinowany i wie po co przychodzi na mecze. Jednak boisko weryfikuje wszystko. Dodatkowo kapitan graczy ze Stojadeł ma nie lada problem, gdyż kontuzje wykruszyły już paru czołowych graczy. Czy uda mu się ustalić odpowiednią taktykę na mecz i zdobyć 3 punkty?