Pierwsza trójka pewna! Kto wygra ligę pretendentów?!

ZDJĘCIA

Do końca dwie kolejki, każdy punkt jest ważny. Każdy walczy chcąc wypaść jak najlepiej!

Apteka Ewenement vs Iskra Stojadła, zastanawiałem się skąd w nazwie apteki „ewenement” czy to wynik wyjątkowości tej ekipy, czy może nawiązanie do Molesty, chociaż nie wiem czy chłopaki znają, to trochę nie ich czasy ;) W każdym razie sobota nie była dla nich łatwym dniem, Iskra w dobrym składzie postawiła mocne warunki. Od początku mieli plan na mecz i konsekwentnie go realizowali, Apteka bez kilku podstawowych graczy trochę pogubiona. Do przerwy 1 : 0 dla Iskry. W drugiej części obie ekipy miały swoje szanse, Iskra dużo pewniej, co dało zwycięstwo 3 : 1!

Mecz Watahy z Dziką Ekipą zapowiadał się ciekawie jednak Dzika z kiepską frekwencją, Wataha za to jak nigdy ;) Mimo przewagi liczebnej pierwsza połowa wyrównana, Dzika miała sporo sytuacji ale brakowało skuteczności albo świetnie bronił Rafał Rosołek. Wataha za to skuteczna w kontrach i do przerwy prowadziła 3 :0. Po zmianie stron mecz wyglądał bardzo podobnie, Wataha poczuła krew i nie oddała zwycięstwa podwyższając wynik na 6 : 1!

MiszMasz vs DTZ, problemy ze składem MiszMasz, to nie nowość, a to przekłada się na wyniki, DTZ jak zawsze poukładany i przygotowany. Pierwsza część bardzo wyrównana, Misz Masz grał nieźle i nie ustępował liderowi, DTZ jak zawsze w pierwszej połowie trochę słabiej. Druga część spotkania, to już totalna przewaga DTZ, MiszMasz nie mógł nic zrobić, dobra obrona i dokładne akcje ofensywne dają DTZ zwycięstwo 6 : 2!

Zakiczki vs Team Józefów, Zakiczki przeżywają kryzys, mają umiejętności, ludzi, ale cos nie idzie. Team Józefów wręcz odwrotnie, nabrał wiatru w żagle, a końcówka sezonu to świetna gra. Od Początku duża przewaga chłopaków z Józefowa kolejne akcje napędzał Damian Filipek, który do przerwy ustrzelił hat-tricka, to dało dobrze grającym kolegom jeszcze więcej pewności. Do Przerwy 6 : 2. Po zmianie stron tempo spadło, Team Józefów szanował piłkę i trochę czekał na kontry, co się opłaciło, bo Zakiczki tego dnia nie miały sposobu na obronę rywali. Końcowy wynik 10 : 4 dla Józefowa, który jest pewny 3 miejsca w lidze!!!