Komu weekend dostarczy trzy punkty?

LZS Sokół – Apteka Ewenement (14:00 orlik ekonom)

LZS Sokół wygrywając mecz zapewni sobie pewny awans do MLM. Ta drużyna w jeden sezon zrobiła niesamowite postępy. Chęć gry i zaangażowanie dają im wyniki na boisku. Czy tym razem będzie podobnie? Piłkarze Sokoła, zmierzą się z Apteką, która dopiero stawia pierwsze kroki w rozgrywkach Mińskiej Ligi Mistrzów. Apteka z ogromnym potencjałem, jeśli zbiorą skład to będą stanowić spore zagrożenie dla Sokoła. Ciekawy mecz na otwarcie piętnastej kolejki!

Wataha KS – MiszMasz (14:55 orlik ekonom)

Obydwie drużyny grają w kratkę. Od dobrej gry w pełnym składzie po brak chęci i granie bez zmienników. Są nieprzewidywalne, nie można stwierdzić jak będzie wyglądać ich mecz. Ich losy w LP są przesądzone, nie mają szans na awans. Jednak ambicje i chęć bycia lepszym od innych drużyn, każe grać do końca. Komu weekend dostarczy trzy punkty?

Iskra Stojadła – Dzika Ekipa (15:50 orlik ekonom)

Iskra Stojadła ma przed sobą trudny mecz z piłkarzami Dzikiej Ekipy. Tu również bardzo dużo zależy od składu. Iskra boryka się z kontuzjami zaś Dzika w końcówce, jakby przysnęła, jakby chęci opadły. Faworytem spotkania są gracze Dzikiej drużyny, ale trzeba to potwierdzić na boisku.

Zakiczki – DTZ (16:45 orlik ekonom)

Ten sezon dla Zakiczek okazał się zbyt długi. Początki dobre, ale z czasem braki kadrowe powodowały porażki. Jak będzie tym razem? Czy graczom uda się zebrać i wygrać mecz? DTZ broni tytułu a wygrywając ten mecz będzie już tylko o krok od awansu i pierwszego miejsca w Lidze Pretendentów!
Czy Zakiczki pozwolą na to? Czy doświadczenie i ogranie DTZ wystarczy?