Początek bywa nieprzewidywalny

MiszMasz – Apteka Ewenement (14:00 orlik ekonom)

MiszMasz zaczął słabo, zaczął poniżej swoich oczekiwań. Czy pomimo słabej dyspozycji na początku rundy uda mu się rozegrać dobre spotkanie? Apteka Ewenement nowa drużyna w lidze, zaskoczyła wszystkich swoją grą. Zagrali bardzo dobrze, wzorowo. Jeśli w kolejnych meczach zaprezentują taką grę, to będą stanowić nie lada wyzwanie i sprawią nie raz problem przeciwnikom. Czy doświadczeni piłkarze MiszMaszu wygrają z młodą, żądną gry drużyną? Trudny mecz, w którym nie zabraknie emocji.

Zakiczki – LZS Sokół (14:55 orlik ekonom)

Drużyna Zakiczki przegrała swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Jednak ich dyspozycja, umiejętności i zapał są nieugięte co może dać im wygraną w najbliższym meczu.
Tych samych przymiotników można użyć opisując drużynę LZS Sokół. Która w przeciwieństwie do Zakiczek wygrała. Kolejny mecz w którym bardzo trudno wskazać faworyta, zaś o wygranej przesądzi dyspozycja dnia.

Team Józefów – Iskra Stojadła (15:50 orlik ekonom)

Team Józefów zaskoczony porażką z pierwszej kolejki wiosennej rundy z całą pewnością wyciągnie wnioski, odrobi lekcję i na najbliższą kolejkę stawi się pełen energii i chęci wygranej. Czy ich plan się powiedzie? Ich przeciwnik – Iskra Stojadła zrobi wszystko, aby nie dać satysfakcji graczom z Józefowa.
Piłkarze ze Stojadeł mocno trenują i mają ogromne ambicje aby awansować do MLM. Najbardziej zdyscyplinowana drużyna w LP w sobotę stoczy bój ze spadkowiczami sezonu 2017/2018.

DTZ – Wataha KS(16:45 orlik budowlana)

DTZ w najbliższy weekend zagra swój pierwszy mecz rundy wiosennej, gdyż w poprzednim tygodniu pauzowali. Ciekawe jak ich dyspozycja, jak spędzili sezon przygotowawczy… to wszystko wyjaśni się w sobotę. Morale w drużynie Watahy poszły zdecydowanie w górę, wygrana z poprzedniej kolejki dała pęd i energię. Czy wystarczy jej na najbliższą kolejkę? Ostatni mecz IX kolejki Ligi Pretendentów na pewno zapewni masę emocji.