Jeszcze ospale...

ZDJĘCIA

Nie wszyscy na wiosnę się przebudzili, nie wszyscy dają z siebie wszystko. Może to kwestia przesilenia, a może coś więcej…

Zaczynamy od spotkania MiszMasz vs Apteka Ewenement i co…to było przykre widowisko, ale jak ma być inaczej jak w gra się w 5, przeciwnik jest całym składem…Apteka Ewenement kolejny raz pokazała się z dobrej strony. Co prawda w pierwszej połowie MiszMasz jeszcze walczył, ale mogę to porównać do kąsania bezzębnego grzechotnika, niby groźny ale jednak krzywdy nie zrobi. W drugiej połowie to już był pogrom, Apteka grała spokojnie i zdobywała kolejne bramki. Ostatecznie 14 ; 3, to naprawdę przykre, ekipa która walczyła z każdym, miała wyniki, nagle przestała się angażować….

Kolejny mecz Zakiczki vs LZS Sokół, LZS przeżywa swój najlepszy czas, druga pozycja w lidze i kolejne świetne spotkania. Zakiczki na jesieni, naprawdę dobrze, nagle…kompletny brak wyników i nie chodzi o to, że grają źle, po prostu czegoś zaczęło brakować. W pierwszej połowie mecz dość wyrównany Zakiczki zaczęły lepiej jednak do przerwy to LZS Sokół prowadził 2 : 1. W drugiej części Sokół grał zdecydowanie lepiej, Zakiczki gubiły się i nie mogły złapać rytmu. Ostatecznie po dobrym spotkaniu LZS Sokół wygrywa 5 : 1!!

Następny mecz to Team Józefów vs Iskra Stojadła, Iskra wraca do formy, Team Józefów rozdrażniony ubiegłotygodniową porażką. Od początku obie drużyny mocno, walka o każdą piłkę i jak najlepsze sytuacje. Więcej przekonania miała Iskra i do przerwy prowadziła 2 : 1. Team Józefów nie zamierzał się poddać, od początku drugiej części przeszedł do zdecydowanych ataków, Iskra sporo błędów w obronie, dużo chaosu co doprowadziło do straty kolejnych bramek. Dobra postawa chłopaków z Józefowa się opłaciła, zwycięstwo 4 :2.

Kolejka kończyła się pojedynkiem DTZ vs Wataha, obie drużyny w niezłych składach. Pierwsza połowa to pewna gra DTZ i brak zdecydowania ze strony Watahy, beznadziejne błędy w obronie, bezwzględnie wykorzystane przez przeciwników, którzy tego dnia prezentowali się zdecydowanie lepiej. W drugiej części, mecz się wyrównał obie ekipy miały swoje sytuacje i zobaczyliśmy więcej bramek. Ostatecznie 4 : 2 dla DTZ, zasłużone zwycięstwo!