Emocji ciąg dalszy

Iskra Stojadła – DTZ (14:00 orlik budowlana)

Iskra Stojadła, pomimo dobrej gry, pomimo wszelkich starań nie dała rady wygrać meczu z poprzedniej kolejki. To nie oznacza, że można ich lekceważyć – chętni do gry piłkarze Łukasza Nalazka nie raz jeszcze pokażą na co ich stać. Być może już w sobotę! Oczywiście, nie będzie to takie proste. Ich przeciwnik DTZ to gracze z ogromnym bagażem doświadczenia. Gracze u których widać pasję do piłki nożnej –tak w tej drużynie grają ludzie z pasją do piłki nożnej. Bo jak inaczej określić osoby, które od wielu lat ciągle tak samo cieszą się w tym sportem? Mecz w którym faworytem są zawodnicy DTZ, jednak Iskra walczy!

LZS Sokół – Team Józefów (14:55 orlik budowlana)

LZS Sokół zaskakując wszystkich wskoczył na drugie miejsce w tabeli Ligi Pretendentów. Na pewno gracze w czarnych strojach będą chcieli to miejsce utrzymać. Będzie to trudne bo ich rywalem jest drużyna, która grała w MLM a co za tym idzie, są zdecydowanie lepiej ograni na boiskach. Czy to wystarczy? Czy jednak treningi , taktyka i chęć wygranej będą po stronie Sokoła?
Ciekawy mecz, który warto obejrzeć!!

Apteka Ewenement – Zakiczki (15:50 orlik budowlana)

Apteka Ewenement wkroczyła w rundę wiosenną, jakby grali już od wielu lat. Ci młodzi zapaleńcy mają ogromny potencjał, rzadko, której drużynie chce się aż tak grać jak im. Czy ich świetny start utrzyma się dłużej? Czy to tylko krótkie fajerwerki? Rywalem będzie zespół Zakiczki, który potrafi grać, jednak wciąż ospale po zimie.

Dzika Ekipa – MiszMasz(16:45 orlik budowlana)

Dzika Ekipa pauzowała w poprzedniej kolejce, są wypoczęci i pełni energii. Piłkarze tej ekipy, wiedzą, że muszą wygrywać, aby zdobyć mistrzostwo! Na pewno będą chcieli za wszelką cenę wygrać w najbliższym meczu. MiszMasz po druzgocącej porażce, musi wyciągnąć wnioski i z honorem grać dalej. Czy są na to gotowi? Czy wystarczy im sił i chęci? Mecz, w którym obydwie drużyny walczą o ważne dla siebie punkty, komu się uda?