Na dobre tory?!

ZDJĘCIA

Liga Pretendentów nabiera rumieńców, ten weekend dostarczył kolejnych emocji i przyniósł zaskakujące rozstrzygnięcia!

Zaczynamy od pojedynku LZS Sokół vs DTZ, młodość kontra doświadczenie. Ten dzień DTZ zapamięta na długo, młodzi gracze Sokoła, grający niestandardowo i nieprzewidywalnie byli dużym utrapieniem dla rywali. Gra była szarpana, bo taki sty ma LZS, DTZ nie był stanie narzucić swojego tego dnia. Do przerwy 2 : 1 dla Sokoła! Po zmianie stron długo wynik się utrzymywał, aby w ostatnich 10 minutach padło aż 4 bramki, po dwie dla każdej z ekip. Tym samym LZS Sokół pokonuje DTZ!!! 4 :3!! Radość była wielka i nic dziwnego!

Teraz po kolei Zakiczki vs Dzika Ekipa. Pierwsza część wyrównana i dobra w wykonaniu obu ekip, chociaż momentami brakowało wykończenia i dokładności. Do przerwy 1 : 1. Druga połowa to rosnąca z każdą minutą przewaga Zakiczek, chłopaki grali składnie i szybko, rywale bez polotu i pomysłu. Dzięki czemu Zakiczki po dobrym meczu wygrywają 6 : 3!!

Czas na mecz Team Józefów vs Apteka Ewenement, Apteka po dobrym początku ma coraz trudniejsze zadania, tym razem przeciwnik mający historię w MLM. Team Józefów zmotywowany do zwycięstwa i walki o powrót do 1 ligi! Mocno zaczęła jednak Apteka, chłopaki grali szybko, składnie, rywale nie nadążali, ale doświadczenie i siła zrobiły swoje fenomenalnie do gry wszedł Daniel Ćwiek, który zdobył dwie bramki i uskrzydlił drużynę. Do przerwy 2 : 1, po zmianie stron, Apteka wyrównała jednak końcówka należała do Team Józefów, chłopaki pokazali determinację i wygrali 6 : 3!

Na koniec mecz Wataha vs Iskra Stojadła, Wataha po kryzysie wraca do gry, Iskra bardzo zmiennie. Pierwsza połowa to walka, dużo gry siłowej i obrony. Na braki czekaliśmy do ostatnich 5 minut kiedy to padły aż 4 gole, było gorąco, było emocjonująco. W drugiej części, mecz niezwykle wyrównany do ostatniej minuty bez bramek, z sytuacjami po obu stronach. Zimną głowę zachowała Wataha, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Tomasz Gołębiewski!!! Wataha vs Iskra 3 : 2!