Ciasno, każdy może wygrać!

Apteka Ewenement – DTZ (14:00 orlik budowlana)

Aptekę Ewenement czeka najtrudniejszy sprawdzian, młodzi piłkarze zmierzą się bardzo doświadczonymi zawodnikami DTZ. To w tej ekipie znajdują się osoby, które dały początek rozgrywkom Mińskiej Ligi Mistrzów, to ta ekipa jest z nami od samego początku. Ich doświadczenie oraz chęć gry są niesamowite. Czy DTZ da lekcję Aptece, a może to oni zaskoczą nową szkołą piłki nożnej.

Dzika Ekipa FC – Team Józefów (14:55 orlik budowlana)

W Lidze Pretendentów jest bardzo ciasno, tutaj każdy mecz jest na wagę złota. Tym razem Team Józefów wygrywając mecz wskoczy na podium, zaś Dzika umocni swoją pozycję. Mecz dwóch drużyn, które grają podobny futbol, często stawiają na jednego piłkarza, który potrafi jak między pachołkami przejść całe boisko i strzelić bramkę. Kto wygra mecz ? Pojedynek w którym nie sposób wskazać faworyta.

LZS Sokół – Wataha (15:50 orlik budowlana)

LZS Sokół pełen optymizmu po ostatniej wygranej, ta drużyna poczyniła niesamowite postępy i to w bardzo krótkim okresie czasu. Ich styl gry jest trudny, męczy rywali, jest dość szarpany, ale wydaje się, że właśnie w tym tkwi cały szkopuł. Wataha po ostatniej wygranej z pewnością ma chęci, czy umiejętności również ? Kto wygra mecz. Faworytami spotkania są piłkarze Sokoła, jednak Wataha tanio skóry nie sprzeda.

MiszMasz – Zakiczki (16:45 orlik budowlana)

MiszMasz bez wygranej w tej rundzie, MiszMasz słabo. Ich gra wymaga koordynacji i wspólnej koncepcji. Jeśli do tego nie dojdzie, to piłkarze będą mieli ogromny problem ze zdobyciem trzech punktów. Zakiczki w tej rundzie w kratkę, czasem mocno, bez problemu wygrywając z przeciwnikiem, czasem ledwo się bronią. Jak będzie tym razem? Ostatni mecz dwunastej kolejki Ligi Pretendentów na który zapraszam!