Rywalizacji ciąg dalszy!

Zakiczki – Dzika Ekipa (14:00 orlik ekonom)

Zakiczki pomimo słabego początku meczu, grając do końca wygrali go. Udało się zdobyć punkty i cieszyć ze zwycięstwa. Czy morale drużyny wzrosły na tyle, aby wygrać kolejne spotkanie. Rywal trudniejszy, bardziej wymagający. Dzika Ekipa, znajduje się na trzecim miejscu w tabeli i ciśnie do przodu. Kto wygra? Komu dopisze szczęście ?

Team Józefów – Apteka Ewenement (14:55 orlik ekonom)

Team Józefów to drużyna z ogromnym doświadczeniem, grająca trudny futbol, przeciwnicy mają zawsze nie lada problem z tą drużyną. Jedynie czego im brakuje, to zmienników. Jeśli zjawią się całym składem może być ciekawie gdyż Apteka Ewenement póki co zawsze w pełnym składem. Gdy Ci młodzi piłkarze wchodzą na orlik robi się dosłownie fioletowo od ich strojów. Mecz w którym zmierzy się ze sobą młodość kontra doświadczenie.

DTZ – LZS Sokół (15:50 orlik ekonom)

DTZ na pierwszym miejscu w tabeli jest nieustannie goniony przez LZS Sokół. Widać, że zawodnicy Sokoła, mają plan, chcą zwycięstw i wejścia do MLM. Jednak DTZ to piłkarze, którzy grają spokojnie osiągając zamierzone cele. Jednak w rundzie wiosennej w drużynie zaszły pewne zmiany, kontuzje oraz ciekawe przekwalifikowania się niektórych zawodników na piosenkarzy!
Mecz, który sporo wyjaśni. Mecz drużyn na szczycie tabeli. Obok takich spotkań nie wolno przejść obojętnie.

Wataha – Iskra Stojadła (16:45 orlik ekonom)

Wataha po pauzie wraca na boisko aby dalej walczyć o zwycięstwa. Dla nich każdy mecz jest na wagę złota, wiedzą, że nie są najmocniejszą ekipą. Chcą walczyć i stawiają sobie małe cele. Iskra z ambicjami, jednak jakoś bez polotu. Czegoś im ciągle brakuje, coś jest nie tak…. Łukasz Nalazek musi się zastanowić nad tym problemem, jednak w pierwszej kolejności opracować taktykę na nieprzewidywalnych piłkarzy Watahy.