LZS Sokół mistrzem Ligi Pretendentów! Sensacyjne rozstrzygnięcia!

ZDJĘCIA

Na koniec zostało to co najlepsze! Na koniec walka o mistrzostwo! Wszystko zależało od dwóch spotkań!

Zaczynaliśmy od jednego z nich, Team Józefów vs DTZ, Team Józefów gra końcówkę rewelacyjnie, widać walkę i ogromne zaangażowanie, DTZ stabilnie do przodu, do celu. Pierwsza połowa to badanie przeciwnika, szukanie pomysłu na mecz, znacznie lepiej radził sobie DTZ, w końcu mógł przypieczętować mistrzostwo! Do przerwy 4 : 2. W drugiej połowie Team Józefów, wyraźnie wziął się do roboty, przejął inicjatywę i kontrolę nad meczem, chłopaki z DTZ jakby stanęli. 3 bramki pod rząd Team Józefów i mieliśmy 5 : 4, końcówka była porywająca DTZ doprowadza do wyrównania, na minutę przed końcem Team Józefów, a konkretnie bohater sezonu Damian Filipek zdobywa bramkę na 6 : 5 i wydawało się, że to koniec, jednak DTZ w ostatnich sekundach, zdołał wyrównać, 6 : 6! Teraz DTZ mógł tylko patrzeć na to co zrobi LZS Sokół.

Ale zanim ten mecz, to jeszcze mecz MiszMasz vs iskra Stojadła, Iskra robi spore postępy, MiszMasz niestety nie spełnia pokładanych w nich nadziei. Początek wyrównany, obie drużyny dość chaotycznie jednak mają swoje sytuacje, lepsza okazuje się Iskra, która do przerwy prowadzi 2 : 1! Po zmianie stron, mieliśmy spory okres ciszy, mało się działo a jak się działo to daleko od bramki. Dopiero ostatnie minuty dostarczyły oczekiwanych emocji. W 43 minucie Iskra podwyższa na 3 : 1, wtedy MiszMasz bierze się do roboty i zaczyna grać dobre zawody, w jednej minucie trafia dwa razy i mamy 3 : 3! Do końca 3 minuty, Obie ekipy cisną, ale to w 49 minucie Iskra zdobywa zwycięską bramkę!!!

Teraz jeszcze Zakiczki vs Wataha, Wataha nie mogła lepiej zacząć, pewnie w obronie z mnóstwem sytuacji, jednak brakował szczęścia. Zakiczki trochę bezradnie i do przerwy 2 : 0 dla Watahy. Po zmianie stron, Wataha trochę stanęła, głupie błędy w obronie, które Zakiczki doskonale wykorzystały i było już 2 : 2. Wtedy znów Wataha zerwała się do walki, wychodząc na 4 : 2! Ale ostatnie 10 minut, po prostu przespali, a ambitnie walczące Zakiczki doprowadziły do wyrównania i wykorzystując stratę piłki w ostatniej minucie, strzelają bramkę na wagę zwycięstwa!!!

Na koniec LZS Sokół vs Dzika Ekipa, Dzika w kryzysie, Sokół rozpędzony, gromiący kolejnych rywali, a teraz dodatkowo zmotywowany szansą na mistrzostwo! Pierwsza połowa wyrównana, Dzika nie odpuszczała, walczyła o każdą piłkę, LZS podobnie, w swoim stylu, szybko i dokładnie. Do przerwy 4 : 3 dla Sokoła, po zmianie stron chłopaki z Jakubowa podwyższają na 5 : 3, Dzika przez chwilę nawiązuje walkę i strzela gola jednak potem kompletnie siada, a LZS Sokół wbija kolejne bramki, do końca zachowując spokój i dzięki temu wygrywają 8 : 4!!! Sokół mistrzem Ligi Pretendentów!!!

To był piękny sezon, pełen sensacji i świetnych meczy, dobrej atmosfery i wielkiego serca do walki!!!