Ostatnia bitwa, wszystko wyjaśni!

Team Józefów – DTZ (14:00 orlik budowlana)

Mecz dwóch najbardziej doświadczonych drużyn w Lidze Pretendetów. Drużyn, które w sezonie 2018/2019 zasiądą na podium. DTZ pewni awansu, nikt im tego już nie zabierze. Co nie zmienia z pewnością ich nastawienia, przyjdą na mecz po wygraną!! Czy Team Józefów, który dumnie zajmie trzecie miejsce w tym sezonie powalczy, aby przypieczętować podium? Myślę, że mecz zapowiada się ciekawie i nie można go nie zobaczyć.

MiszMasz – Iskra Stojadła (14:55 orlik budowlana)

MiszMasz standardowo pod koniec rundy budzi się ze snu i zaczyna grać. Niestety trochę za późno na wymarzone podium. Wygrywając mecz z Iskrą drużyna Piotra Lichoty nie zmieni miejsca w tabeli, jednak utwierdzi wszystkich w przekonaniu, że na dole to oni rządzą. Iskra z pewnością będzie chciała te plany pokrzyżować, a wygrana spowoduje zrównanie się z MiszMaszem. Mecz, który obydwie drużyny traktują bardzo poważnie. Która z nich zakończy sezon wygraną?

Wataha – Zakiczki (15:50 orlik budowlana)

Wataha jak drużyny z meczu wcześniejszego walczy o dominację na dole tabeli. Wygrywając przeskoczą na pozycje szóstą. Zakiczki mają już pewne miejsce w tabeli, jednak wygrana potwierdzi ich siłę i pokaże, że ta drużyna może być groźna, a spadki formy są jedynie związane z brakiem osobowym. Kto wygra mecz?

Dzika Ekipa – LZS Sokół (16:45 orlik budowlana)

Po wygranej w najbliższym meczu Dzika Ekipa będzie mieć dwadzieścia pięć punktów, co nie zmieni jej pozycji w tabeli, ale zbliży o punktu od podium. Co z pewnością pozostawi mały niedosyt. Jednak kończąc sezon wygraną z drużyną, która prezentuje się w tym sezonie najlepiej to również dobry wyczyn. Czy piłkarze zbiorą się na mecz? LZS Sokół wygrywając będzie mieć szansę nawet na awans z pierwszego miejsca oraz wygranie Ligi Pretendentów. Piłkarze, na pewno wiedzą jak wygląda sytuacja i będą walczyć. Czy Dzika Ekipa ich powstrzyma?