Czyżby roszady w tabeli ?

PoGrom – Wataha (15:00 orlik ekonom)

PoGrom po pierwszej porażce w Lidze Pretendentów, jak zespół poradzi sobie z przegraną. Czy tydzień to wystarczająco by przemyśleć, dokonać pewnych zmian, poprawić grę ? –zobaczymy. W meczu otwarcia siódmej kolejki zmierzą się z Watahą, która już ostrzy kły. Podobno mają gotowy plan, pomysł na wygraną. Czy się uda?

FC Balerona – MiszMasz (15:55 orlik budowlana)

FC Balerona bez wygranej, pomimo coraz lepszej gry na boiskach, to wciąż za mało aby wygrywać. Może tym razem z nieco słabszym rywalem uda się drużynie zdobyć swoje pierwsze trzy punkty. Misz Masz potrzebował pauzy aby móc dwa tygodnie świętować, swoje pierwsze zwycięstwo. Czy na tym się skończy ? Czy może wygrają po raz drugi ?

Mińska Legia – Dzika Ekipa (16:50 orlik ekonom)

Mecz w którym bardzo dużo będzie oznaczać wygrana. Obydwie drużyny są ambitne. Obydwie drużyny chcą wygrać a punkty są im bardzo potrzebne. Mińska Legia bierze przykład z pierwszoligowych drużyn, grając z nimi sparingi. Czy to wystarczy na Dziką Ekipę, której pojedyncze umiejętności piłkarzy stoją na wysokim poziomie , ale widać spory brak zgrania ?

To Tylko My - Baza 23 ( 17:45 orlik budowlana)

To Tylko My czują, że mogą walczyć nawet o pierwsze miejsce. To mocna drużyna, której głównym celem jest awans do pierwszej ligi. Baza 23 znajduje się po sąsiedzku w tabeli , co również oznacza, że są mocną drużyną i liczą się w walce o awans. Mecz, dwóch twardo, mocno i siłowo grających drużyn.
Kto wygra ? Bardzo ciekawy mecz zamknięcia siódmej kolejki Ligi Pretendentów!