PoGrom mistrzem jesieni!

Pogrom mistrzem jesieni!

W piątek i sobotę zostały rozegrane dwa spotkania, zaległy mecz DTZ vs Mińska Legia (sobota) oraz To Tylko My vs DTZ, mecz który został powtórzony.

W piątkowy wieczór To Tylko My niezwykle zmotywowani do gry i żądni zwycięstwa nie pozostawili złudzeń rywalom wygrywając 7 : 0, patrząc na wcześniejszy wynik meczu, który nie został uznany, 5 : 4 dla To Tylko My, było to niemałe zaskoczenie! Ekipa z Mrozów i okolic pokazała, że poważnie myśli o mistrzostwie Ligi Pretendentów!

W sobotę Mińska Legia vs DTZ, mecz do przerwy wyrównany, kibice Legii sprawiali DTZ spore problemy i zanosiło się na sensację, gdyż oprócz remisu 2 : 2 do przerwy, Mińska Legia miała mnóstwo sytuacji. W drugiej części DTZ wziął się do roboty i dzięki dobrej postawie Kamila Krasuskiego, który zdobył 4 bramki ostatecznie DTZ wygrywa 7 : 4!

Po podliczeniu punktów, biorąc pod uwagę regulamin rozgrywek i zapis mówiący o tym, że w sytuacji równej ilości punktów, pierwszy jest brany pod uwagę mecz bezpośredni między drużynami, pierwsze miejsce utrzymała ekipa PoGromu jednak zaznaczyć trzeba, że To Tylko My mają taką samą liczbę punktów i lepszy bilans bramkowy, jak dla nas obie ekipy zasłużyły na mały upominek w postaci piłki zafundowanej przez Pana Pawła Rybackiego!

Dziękujemy za świetną pierwszą rundę Ligi Pretendentów! Zapraszamy na wiosnę, a lutym, tj. 10-11 lutego na Turniej Mistrzów Futsalu!