Kto zostanie mistrzem jesieni?!

Kto  zostanie mistrzem jesieni?!

To Tylko My – Wataha KS (15:00 orlik ekonom)

To Tylko My jeszcze z zaległym meczem nie kończą definitywnie rundy jesiennej, ale już można powiedzieć, że są nie małym zaskoczeniem. Drużyna o której nikt w MLM nie słyszał, zgłasza się w ostatniej chwili i co ? – czołówka wygrywa z rywalami jeden po drugim w dość ciekawym stylu. Tym razem zawalczą z Watahą, która również zaczyna sobie radzić w Lidze Pretendentów. Być może będą się starać o awans.

PoGrom – FC Balerona (15:55 orlik budowlana)

PoGrom na pierwszym miejscu, grają, wygrywają - czego więcej chcieć. Ostatni mecz lidera z drużyną z ostatniego miejsca. Statystycznie FC Balerona bez szans, ale kto wie. Jeśli nie zabraknie im sił, jeśli wytrzymają do końca i zagrają całe 50 minut jak pierwszych 10 to może być sensacja.

Mińska Legia – DTZ (mecz rozegrany w innym terminie)

Mecz odbędzie się w innym terminie piłkarze dogadali się i rozegrają go w przeciągu tygodnia od zakończenia kolejki

Dzika Ekipa FC - MiszMasz ( 17:45 orlik budowlana)

Ostatni mecz Ligi Pretendentów to pojedynek zespołów, które posiadają po tyle samo punktów i znajdują się niedaleko w tabeli. Ważny mecz dla drużyn, które z meczu na mecz grają coraz lepiej.
Kto wygra? Komu się poszczęści? Jak zakończy się runda jesienna tego dowiemy się już w najbliższą sobotę.