Czy znów będzie ciekawie?

UWAGA:
W związku z zapowiadanym atakiem zimy, silnego mroźnego wiatru oraz sporych opadów śniegu. Prosimy o śledzenie naszej strony oraz fanpage, gdyż w razie naprawdę niesprzyjających warunków kolejka zostanie przesunięta na następny weekend.
Musimy zadbać o Wasze zdrowie !

Royal Tigers FC - Dzika Ekipa FC (14:00 orlik przy Budowlanej)

Pierwszy mecz drugiej kolejki Ligi Pretendentów rundy wiosennej rozpoczną drużyny Royal Tigers FC.
Nowa drużyna w naszej lidze, która standardowo jak każdy musi zapłacić „frycowe”. Po pierwszym ich meczu widać determinację, chęć gry i bardzo poważne, profesjonalne podejście jak na młody skład.
Piłkarze jak mówił ich kapitan mają plan ograć się w lidze a na jesieni ruszyć po najwyższe cele.
Dzika Ekipa FC, drużyna, która pomimo leniwej zimy ruszyła pełną parą i zagrała dobry mecz. Pokazali, że są szybką, dynamiczną drużyną a na ich ławce jest żółto i dziko jak na dzikich przystało !
Kto wygra ? Rozstrzygnie boisko, jednak z lekką przewagą statystyczną graczy z Dzikiej Ekipy.

MiszMasz – Mińska Legia (14:55 orlik przy Budowlanej)

MiszMasz jak i Mińska Legia przegrali swoje pierwsze mecze w rundzie wiosennej. Czy taka sytuacja podłamała piłkarzy? Czy uda im się odnowić morale i zagrać na wysokim poziomie ?
Kto wygra ? Na te pytania odpowiedź poznamy dopiero po meczu.
Na jesieni Mińska Legia pewnie wygrała z MiszMaszem tym samym wiercąc dziurę w brzuchu piłkarzom, którzy na pewno będą chcieli ją załatać. Zapowiada się twardy, wyrównany mecz.

PoGrom – DTZ (15:50 orlik przy Budowlanej)

PoGrom niespodziewanie przegrał mecz poprzedniej kolejki, jak sami piłkarze twierdzą, „nic nie grali”. Czy to jednorazowy spadek formy, a może leniwa zima zrobiła swoje ? Tym razem staną do walki z drużyną DTZ, której piłkarze od wielu lat sezon przygotowawczy spędzają grając na hali oraz doskonaląc swoje umiejętności, które i tak są na wysokim poziomie. Warto również wspomnieć, że w poprzedniej rundzie mecz był bardzo wyrównany. Jak będzie tym razem ?

To Tylko My – FC Balerona (16:45 orlik przy Budowlanej)

To Tylko My od początku mocno, grają w jednym celu – WYGRAĆ LIGĘ. Tym razem można powiedzieć, że pojedynek Dawida z Goliatem. Chociaż… FC Balerona w pierwszej kolejce wygrała swój pierwszy mecz. Na pewno podniosło to zdecydowanie morale drużyny, ale czy to wystarczy na piłkarzy ze wschodnich części powiatu ? Baleronę, czeka trudny bój.

Wataha KS – Baza 23 (17:40 orlik przy Budowlanej)

Wataha z ogromnymi problemami na początku rundy. Chyba piłkarze za mocno zlekceważyli rywala, który okazał się waleczny i wygrał. Miejmy nadzieję, że to tylko początkowe problemy, które kapitan drużyny szybko rozwiąże. W ostatnim meczu kolejki gracze Watahy zmierzą się z Bazą 23, która również zaskoczyła, wygrywając z statystycznym faworytem bez większych trudności.
Czy to oznacza, że Baza zamierza awansować ? Czy zimę spędzili na treningu i ich poziom nagle zdecydowanie się podniósł?